Заміна підвіконня – як правильно зробити заміри?

Підвіконня – це не тільки функціональний об`єкт, але й той, що несе в собі естетичну функцію. Для того, щоб модель була надійною і красивою необхідно уважно підійти до процесу вимірювання, а саме зробити чіткі заміри. Виправити помилки після встановлення обраного варіанту практично неможливо, тому варто виділити декілька зайвих хвилин і вдруге, або й втретє, перевірити правильність отриманих показників. Найкращим вибором стане звернення до спеціалістів, які зможуть оперативно і якісно здійснити усі маніпуляції не тільки по замірам, але й підібрати оптимальну модель і встановити її. Що ж стосується загальних даних щодо замірів та встановлення, то інформація подана нижче

Заміри та заміна підвіконня

Монтаж самого підвіконня відбувається чітко під планкою вікна. В залежності від ширини виробу, замір під раму може варіюватися у межах 1-3 см. На це необхідно зважати при проведенні замірів, оскільки треба не тільки виміряти ширину від краю стіни і до планки підвіконня, але й додати до результату від 3 і до 10 см, в залежності від того, який планується використовувати матеріал.

Для визначення довжини моделі необхідно виміряти ширину вікна по внутрішніх відкосах. Враховувати потрібно ті відкоси, що розташовані максимально близько до кімнати, оскільки зустрічаються нерівні вироби. Далі до отриманого показника просто додаємо 10 см та отримуємо правильний результат.

Встановлення може відбуватися:

  • Для важких моделей з каменю будь-якого типу на цементний розчин;
  • Для легких моделей на звичайну монтажну піну;
  • Для дерев`янних варіантів на герметик або ж клей.

Підвіконня: монтаж

Експерименти – це не найкращий вибір при монтажі підвіконня, тому тим, в кого немає досвіду встановлення варто звернутися до професіоналів. Тільки вони мають не тільки всі необхідні інструменти, але й досвід роботи, завдяки чому зможуть зробити все швидко і якісно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню