Навіщо потрібна установка дитячих замків на вікна?

Коли в будинку з’являється новий член родини, перед його батьками постає завдання як забезпечити комфортне проживання, так і зробити житло безпечним для малюка. Всім маленьким дітям властиво бажання помацати заборонене – пограти з сірниками, відкрити всі двері в квартирі, подивитися, що відбувається за вікном. Тому батьки пом’якшують всі гострі кути, підкладають ковдри під місця, з яких може впасти дитина, закривають розетки.

Незалежно від того, на якому поверсі знаходиться ваша квартира, пластикові вікна також потребують захисту від цікавості дитини. Допоможе в цьому установка дитячого замку.

Особливості замків на вікна

Повністю відкрите вікно небезпечно для дитини. Але ж постійно закритим його теж ніхто тримати не буде, приміщення потрібно регулярно провітрювати. Деякі батьки вирішують проблему відкрутивши ручки, але це не може не позначитися на привабливості вікна і естетичності приміщення. Встановлення дитячого замка на вікно вирішить цю проблему. Дитячий замок – це сучасний виріб, що сприяє безпеці дитини. При його використанні, зовнішній вигляд вікна ніяк не псується і не особливо змінюється.

Замок підлягає монтажу на будь-який пластиковий профіль. Суть його роботи полягає в тому, що замок надійно закриває віконну конструкцію, внаслідок чого малюк не може самостійно відкрити стулки. Основна зручність полягає в тому, що встановленн захисту від дітей на вікна можлива навіть на вже встановлені конструкції. Для цього не знадобиться здійснювати заміну фурнітури, порушувати цілісність вашого вікна.

Замок може бути:

Накладним – його кріплять під стулкою вікна або внизу. На раму прикручують відповідну петлю, використовуючи цвяхи-саморізи. Такий варіант має дуже доступну вартість;

У вигляді ручки з ключем ( ефективний варіант)

Безпека дитини в будь-якій ситуації повинна бути понад усе, і якісні замки на пластикові вікна допоможуть забезпечити її, запобігти нещасним випадкам.

Замовити монтаж замків за доступною вартості можна в компанії ПластікМ. Ми пропонуємо широкий асортимент, можливість підібрати конструкцію для вікна будь-якого різновиду. У нашому каталозі ви знайдете і іншу фурнітуру, яка полегшить використання віконної конструкції.

Переваги установки замків на вікна компанією «ПластікМ»

Наша компанія пропонує монтаж дитячих замків на вікна в Рівненській області.

Встановлення замків на пластикові вікна від компанії «ПластікМ» – це:

  • значний досвід роботи, а значить швидкий і якісний монтаж;
  • кращі ціни, завдяки прямій співпраці з виробником;
  • встановлення замків на вікна проходить з використанням спеціального обладнання, яке виключає ризик пошкодження вікна.

За роки роботи команда «ПластікМ» зарекомендувала себе як компанія професіоналів, що виконують всі зобов’язання якісно і відповідально. Встановлення замків на пластикові вікна займе трохи часу і полегшить вам догляд за вашим малюком. Для детальної консультації відправляйте заявку на дзвінок нашим менеджерам або звертайтеся самі – ми завжди раді відповісти на Ваші запитання!

Меню