Кольорові вікна

На наш погляд, одними з найважливіших і помітних елементів оздоблення приміщення є вікна. А сучасний дизайн  інтер’єру вимагає великої уваги до кожного елементу в кімнаті! Що ж може бути більш оригінальним та самобутнім, аніж кольорові вікна усіх відтінків райдуги? Саме такий акцент допоможе повноцінно проявити свою індивідуальність та зберегти, при цьому, єдину ідею інтер’єру.

Тепло- і шумоізоляція плюс надійна фурнітура ще пару років тому були кращими критеріями при виборі вікон. Проте час не  стоїть на місці, як і вимоги до високоякісних, сучасних вікон. Однією з нових вимог є можливість замовлення кольорових вікон під колірну гамму інтер’єру, вимоги дизайнера або просто настрою клієнта.

У виробництві кольорових вікон застосовується декілька технологій. Саме вони дозволяють надати «кольорову родзинку» особливим вікнам. Але ми використовуємо одну з них – ламінування.

Для ламінування використовується спеціальна плівка. Обклеювання плівкою проводиться при високих температурах та на спеціальному обладнанні. Очевидними перевагами даного типа обробки віконних конструкцій можна назвати декілька параметрів, які зводяться до надійності та довговічності. Покриття вікна плівкою дозволяє довільно вибрати не тільки колір, але і текстуру. Сама плівка абсолютно стійка до пошкоджень і негативної дії ультрафіолетових променів. Ламінування можно проводити з обох боків вікна. Процедура не вимагає повторення і залишається з новим виглядом на довгі роки.

Якість усієї продукції максимально висока, що можуть з легкістю перевірити клієнти, які впродовж десятиліть крокують поруч із нами. Наші розцінки дуже демократичні, якщо порівнювати із конкурентами, що дає можливість не просто придивитися і в черговий раз відкласти свою мрію на потім, але й почати втілювати її просто зараз!

Перед тим, як робити замовлення, варто не тільки продивитися увесь широкий каталог текстур та кольорів, але й поспілкуватися із  нашими консультантами. Менеджери повноцінно володіють всією інформацією та нададуть її клієнтам у повному обсязі. Саме таким чином можна обрати не просто гарний варіант, але саме той, який максимально відповідатиме усім вимогам конкретного приміщення і зможе на довгі роки задовольнити власників квартири або дому.

В нашій компанії є можливість замовити кольорові вікна під ключ. Співробітники швидко та якісно проводять усі роботи, користуючись безпечними матеріалами, які не шкодять природі. Варто просто наважитися додати яскравий штрих у своє житло і замовити кольорові вікна!

Меню