Нестандартні вікна - оригінально і незвично!

Всі звикли до звичайних вікон у формі квадратів чи прямокутників, але на ринку представлено досить багато моделей з незвичною геометрією. Природно, такі варіанти не користуються  популярністю і подобаються сміливим людям з багатою фантазією. Але вони тільки своєю присутністю можуть зробити екстер’єр будь-якого будинку видатним!

Види нестандартних вікон

Зараз на ринку представлені моделі наступної геометрії:

  • Круглі вікна;
  • Трикутні вікна;
  • Арочні вікна;
  • Овальні вікна;
  • Трапецієподібні вікна.

Всі варіанти виготовляються з якісних матеріалів і гарантують тривалий термін активної служби. Звертайтеся до нас за консультацією і підбирайте незвичайний «аксесуар» для свого житла!

Нестандартні вікна будь-яких форм і розмірів

Стандартні вікна, як правило, виконуються з ПВХ в білому кольорі і з декількома варіантами розташування стулок в квадратному або прямокутному отворі. Але для здійснення своєї оригінальності досить придивитися до арочним або панорамним моделям. Вони не просто будуть красивими і незвичайними, але ще і гарантують приміщенню набагато більше світла кожен день. При раціональному розміщенні, яке допоможуть підібрати наші професіонали, можна ще і підвищити енергозберігання, адже електричне світло доведеться включати трохи пізніше.

Плюси нестандартних вікон

Трохи раніше була поширена думка щодо того, що нестандартні вікна збільшують тепловтрати і змушують власників витрачати більше на обігрів приміщень. Ми розвінчуємо цей міф легко і просто, адже якісні матеріали, з яких виготовлені всі наші моделі, просто не дозволять холодному повітрю або волозі проникнути в приміщення. Крім того, вони ще й підвищать рівень шумоізоляції, за рахунок щільності кожного шару. Саме тому, замовляючи у нас установку панорамних або будь-яких інших вікон, кожен клієнт отримує не тільки красу, але і ефективність у вигляді більшої кількості світла і тепла!

Ми протягом багатьох років працюємо з виготовленням і установкою нестандартних моделей вікон, а тому можемо запропонувати індивідуальний підхід і підбір оптимального варіанту за параметрами вартості і якості. Незалежно від складності розмірів і конфігурації, наші фахівці зможуть знайти варіант реалізації такого бажаного проекту і втілити мрії в побут. Всі наші моделі володіють тим же переліком позитивних характеристик в плані якості і надійності, що і моделі стандартної геометрії з ПВХ.

Ми забезпечимо Нестандартний оригінальний дизайн для ваших вікон!

Скління виробляємо на будь-яких об’єктах, незалежно від кількості необхідних виробів і їх розмірів. Будь-які моделі нестандартної форми незалежно від побажань і конфігурації займуть своє місце в потрібному приміщенні, що заповнить приміщення максимально яскравим денним світлом. Якщо є бажання внести ще більше різноманітності, в асортименті є декоративні шпроси різних відтінків, які можна поєднувати з вітражним склом. За допомогою ламінування можна отримати практично будь-який колір і його відтінок. Результат – це не просто звичайне вікно, а вже справжній витвір мистецтва!

Є три варіанти вікон, які безпрограшно виглядають завжди і всюди:

  • Французькі вікна. Модель займе весь простір стіни, а тому дасть максимум світла і стане в прямому сенсі слова виходом у великий світ;
  • Еркерні вікна. Для балкона, лоджії або зимового саду варто вибирати саме такий варіант, оскільки моделі можуть з’єднаються між собою під будь-яким кутом, що ідеально в умовах даних приміщень;
  • Вікна – «ілюмінатори». Круглі моделі обтічної форми – ідеальний вибір для бажаючих створити космічний або казковий варіант інтер’єру. Моделі допоможуть створити в кімнаті м’яку і гармонійну атмосферу, а тому часто зустрічаються в бібліотеках і спальнях.

Ми пропонуємо не тільки широкий асортимент моделей, але і відмінні цінові рішення. Максимальний термін виготовлення складає 15 днів з урахуванням використання міцного профілю, що гарантує довгий термін активного використання. Наші майстри можуть приїхати на місце майбутньої роботи в будь-який зручний для власника час і зробити всі необхідні заміри. Для замовлення попередньої консультації і розрахунку вартості можна звернутися до наших менеджерів. Не сумнівайтеся творити і витворяти в своєму будинку казкову незвичайну атмосферу!

Меню