Компанія ПластікМ – український виробник віконних і дверних конструкцій. Більше 16 років компанія ПластікМ займається виготовленням металопластикових вікон. За 16 років існування на ринку у компанії ПластікМ сформувалася репутація однієї з провідних організацій з виробництва вікон в Україні. Асортимент фірми включає в себе вікна і двері з пластику та алюмінію, а також доповнення до них: підвіконня, відливи, москитні сітки, ролети та ін.

Компанія володіє власними цехами, в яких виготовляються конструкції практичний будь-якої складності. Також фабрика якісних вікон та дверей володіє власними складськими приміщеннями, обладнаними найкращими потужностями з використанням сучасних технологій.

Вся продукція, вироблена на фабриці, проходить багаторівневу систему якості. Саме через таку схему роботи ми можемо дати гарантію на готовий виріб. На кожному етапі виробництва служба технічного контролю бере участь, в її обов’язки входить: перевірка якості матеріалів, контроль за процесом виготовлення продукції.

Меню