Заміри вікон

Заміри вікна в Рівненській області: професійно і швидко

З’явилася необхідність заміни вікон? Або Ви плануєте будівництво? Вікна – це «обличчя» будівлі. Тому вони повинні ідеально сидіти у віконному отворі. Якщо Ви хочете зробити виміри самостійно, то необхідно виміряти висоту, довжину і ширину отвору з точністю до сантиметра. У більшості квартир роз’єми стандартного розміру, тому при належному підході до замовлення труднощів не повинно виникнути. Однак якщо потрібно засклити балкон або лоджію, нестандартне вікно в заміському будинку або офіс, то замір краще довірити фахівцям.

Фахівці компанії ПластікМ швидко, якісно і абсолютно безкоштовно зроблять заміри!

Наш спеціаліст приїде в призначений час в офіс, квартиру або на будівельний майданчик. Зробить точні виміри, допоможе з вибором моделей і дизайну профілів, кількості віконних камер, фурнітури та аксесуарів, розрахує загальну ціну і монтажу в разі потреби.

Українська компанія ПлістікМ виробляє алюмінієві та металопластикові вікна високої якості. Кожен з цих видів мають свої переваги:

  • Алюмінієві конструкції стійкі до скачків температури, вологонепроникні, добре зберігають тепло, зручні і функціональні.
  • Металопластикові вікна легкі, дешеві і не вимагають особливого догляду.

Чим може обернутися неправильний замір вікон?

Незалежно від того, чи хочете Ви встановити  металопластикові або алюмінієві вікна, замір краще довірити фахівцеві. Чому? При неправильному замірі Ви можете отримати віконну раму більшого або меншого розміру. І якщо вікно буде менше отвору, то доведеться нарощувати віконні відкоси, закладати щілини товстим шаром монтажної піни, або, що ще гірше, робити повторне замовлення.

Якщо Ви все ж встановите таке вікно, то незабаром воно почне деформуватися, з’являться щілини і тріщини, на вікнах буде утворюватися конденсат, ну а крізь щілини продуватиме. Щоб уникнути подібних конфузів, просто довірте цю задачу професіоналам!

Меню