Балконні двері - красиві і функціональні!

Купівля квартири в будь-якому районі не обходиться без питання щодо наявності або відсутності балкона. І це цілком зрозуміло, адже величезна кількість людей вважають за краще активно використовувати цю частину квартирного простору – комусь подобається пити вранці і ввечері каву на свіжому повітрі, комусь більше до душі зберігання речей і сушка білизни. У будь-якому випадку, балкон стає повноцінною кімнатою і повинен бути обладнаний відповідно якісно. Саме для цього потрібно вибирати двері для балкону з особливою ретельністю і відповідно до багатьох вимог – починаючи від міцності, і закінчуючи привабливою зовнішністю.

Наша компанія завжди готова запропонувати клієнтам якісний і красивий матеріал практично в будь-якому кольорі. Такі двері стануть справжньою окрасою балкона і будуть притягувати погляди оточуючих.

Найчастіше, балконні двері виготовляють з того ж пластикового профілю, що зазвичай застосовується для виробництва вікон. Як правило, відкриваються двері балкона і всередину, і назовні.

Виготовлення дверей можливо в декількох варіантах:

  • трикамерного профілю, ширина якого 60 міліметрів;
  • п’ятикамерного профілю, ширина якого 70 міліметрів;

Також є і варіанти для приватних будинків, де дуже важливі поліпшені параметри теплоізоляції і звукоізоляція.

Практично в кожному випадку придбання, фурнітура підбирається відповідно до віконної. Саме тому, ми пропонуємо кілька варіантів з каталогу продукції:

  • Звичайні петлі;
  • Приховані петлі;
  • Поворотна фурнітура;
  • Поворотно-відкидна фурнітура;
  • Протизломна фурнітура;
  • Балконні засувки.

Останнім часом безліч клієнтів бажає відійти від традиційних моделей дверей. Значно частіше вибирають балконні двері з ПВХ зі склопакетами на всю висоту. Варіант досить зручний і красивий, та й показники якості залишають всіх задоволеними один одним. З урахуванням тенденції, сьогодні затребувана розсувна фурнітура для одно- і двох дверних балконних дверей. Не варто нехтувати придбанням, адже краще відразу подбати про все в комплекті.

Існують певні вимоги до монтажу склопакетів, які вставляються в балконні двері. Може статися надмірне навантаження на фурнітуру в разі використання нестандартного склопакета, якщо для балконних поворотно-відкидних дверей купують таку ж фурнітуру, як і для вікон. Адже розмір двері в рази більше і, відповідно, навантаження пропорційне.

Звичайна фурнітура, при стандартних параметрах армування, здатна витримати двері наступних параметрів – висота до 2400 міліметрів і ширина не більш 850 міліметрів. При нестандартних показниках товщини скла краще і зовсім відмовитися від стандартної «віконної» фурнітури, оскільки буде знос і термін використання виробів сильно скоротиться.

Будь-які відхилення від стандарту вимагають уважного розгляду і професійної оцінки. З цим допоможуть впоратися наші менеджери, які буквально за кілька хвилин зможуть підрахувати всі необхідні нюанси і дати кінцеву оцінку. Відповідно, клієнт відразу ж буде знати вартість свого замовлення і терміни його реального виконання.

Меню