Двері для балконів

Якісні і недорогі двері для балкону – це реально!

Наявність балкону – важлива характеристика при виборі квартири для подальшої купівлі. Саме ця частина житла використовується максимально активно, адже багато людей надає перевагу гарному краєвиду за філіжанкою кави, або ж просто планує сушити й зберігати речі у кількох вільних квадратних метрах. Саме тому на момент вибору дверей для балконів варто виділити достатньо часу та вивчити ринок. Модель повинна не просто бути красивою і вписуватися в загальний інтер’єр приміщення, але і довго і справно працювати, не викликаючи жодних нарікань.

Наша компанія пропонує широкий модельний ряд із довгим терміном служби.

Найчастіше, двері для балкону виготовляють з того ж пластикового профілю, який зазвичай використовується для виробництва вікон. Це доволі зручно, оскільки матеріали повністю ідентичні і будуть гарно дивитися поряд. Однак, в нашому асортименті є й варіанти з ПВХ, якщо клієнт віддає перевагу такому варіанту. Ми пропонуємо продукцію не лише передових турецьких брендів на кшталт Wintech, але й моделі вітчизняних виробників, як от VST.

Двері виготовляються в різних конфігураціях, оскільки є можливість зробити вибір на користь стандартної трикамерної моделі, або ж обрати надсучасну варіацію у вигляді п’яти камер із шириною 70 мм. Що стосується приватних будинків, де дуже важливими є звукоізоляція і теплоізоляція, то легко можна підібрати із нашими менеджерами і такого роду моделі. Але ми завжди радимо оптимальний, на наш погляд, варіант у вигляді дверей на балкон від Wintech Thermotech 750 з максимальною шириною і високим рівнем захисту від зовнішніх подразників.

Балконні двері вже не вимагають від власників довгих вагань щодо фурнітури, адже практично у всіх випадках вона є ідентичною віконним рішенням.

В нашому каталозі є декілька позицій, з яких можна обрати ту, що найбільше відповідає усім потребам і вимогам майбутніх власників:

Протизломна фурнітура;

Балконні засувки від різних виробників – як звичайні, так і магнітні;

Поворотно-відкидна або просто поворотна фурнітура;

Звичайні приховані петлі.

Вартість балконних дверей

Виробники фурнітури, з якими ми активно співпрацюємо, зарекомендували себе з найкращого боку впродовж багатьох років. Саме тому ми рекомендуємо зробити вибір на користь Vorne і Maco.

Відійти від традиційних моделей дверей – доволі часте бажання для клієнтів в останні роки. Більшість обирає балконні двері з ПВХ зі склопакетами на всю висоту. Відсутність сандвічів знизу робить склопакет більш надійним, оскільки домашні
улюбленці не можуть вигризти частину дверей. Також для одно- і двох дверних балконних дверей сьогодні затребувана розсувна фурнітура.

Звичайна фурнітура, за умови стандартного армування здатна витримати чітко визначені навантаження, які легко розрахувати. Висота дверей повинна бути не вище 2400 мм, а ширина – 850 мм, з урахуванням коробки. Тоді можна ставити одно- або двокамерний стандартний склопакет. Якщо ж у моделі нестандартна товщина скла, наприклад 8-10 мм, то варто відмовитися від такого рішення. Оскільки, буде йти велике навантаження на петлі, то й фурнітура швидко зноситься.

Всі параметри можна розрахувати оформивши заявку на нашому сайті якщо у вас балконний блок або ж стандартні двері. В тому випадку, якщо ваша модель відрізняється від стандартної в параметрах фурнітури, профілів, склопакету, або ж має додаткові вимоги до армування, потрібно зв’язатися із нашими менеджерами, які проведуть розрахунки і озвучать кінцеву вартість.

Меню