Офісні перегородки

Правильний розподіл простору є важливим аспектом в плануванні офісу. Саме він дає можливість кожному співробітнику знаходиться на роботі в комфортних умовах.

Наша компанія пропонує кожному клієнту офісні перегородки, які стануть оптимальним рішенням для будь-якого приміщення. Конструкції даного типу допомагають грамотно організувати робочу зону, яку можна самостійно змоделювати з урахуванням всіх потреб співробітників. Ви зможете зробити стиль офісу унікальним за допомогою різноманітності перегородок.

Для правильного підбору офісних перегородок необхідно розуміти з чого вони робляться.

Алюмінієвий профіль з сучасних систем закладений в основу такого роду конструкцій. Базовий функціонал такого каркаса несучий, а в безрамних конструкціях цю функцію несуть загартовані скла. Наші майстри з легкістю приєднують офісні перегородки до будь-яких поверхонь в приміщеннях. Є можливість скористатися анодованими профілями, які не потребують фарбування, або ж обрати бажаний відтінок по каталогу RAL, який надає велику палітру варіантів.

Наповнення каркаса вважається ще однією важливою складовою офісної перегородки. В даному параметрі варто розглядати декілька варіантів:

Непрозорі заповнення. Використовуючи гіпсокартон, ДСП або вагонку, забезпечується матовість перегородки. Такий варіант відмінно підходить для створення особистого простору.

Скляні перегородки. В їх основу покладено ідею мінімального використання металу. Загартоване скло може бути матовим, обклеєні плівкою, прозорим, кольоровим, тонованим, а також таким, яким його бачить його конкретний клієнт. Товщина скла коливається від 6 до 12 мм. Двері в таких перегородках встановлюються або звичайні, або розсувні. Також замість металу можливе використання точкових кріплень. Варті уваги, і безрамні перегородки зі скла. Це гартоване скло з полірованою кромкою різної форми, кольору і товщини. А перегородки з склопакета використовуються для забезпечення додаткової шумоізоляції. Скляні перегородки дозволяють економити на електроенергії завдяки проникненню сонячного світла, роблять приміщення просторіше і надають йому стильний і сучасний вигляд.

Універсальним рішенням багатьох проблем із зонування простору в умовах практично будь-якого інтер`єру можуть стати розсувні перегородки. Наприклад, коли в офісах спостерігається потреба розділити просторий конференц-зал на кілька аудиторій. Перегородки розсувні розбивають простір для розумного і результативного його використання.

Перегородки даного типу мають широкий модельний ряд і розрізняються між собою кріпленнями і способом руху. В якості наповнення каркаса використовуються різні види стекол, а в комплектацію також можуть входити жалюзі, що дуже зручно та практично.

Перегородки для офісу можуть з легкістю замінити навіть двері. До прикладу, алюмінієві профілі в офісних перегородках дають можливість повторного їх використання на будь-якому іншому місці, наприклад, при переїзді в нове приміщення. При необхідності, є можливість встановити одностулкові або двостулкові двері, підібрати ручку, заповнювач, механізм відкривання та інші деталі. Зробити це можна в індивідуальному порядку, користуючись нашим каталогом, або ж із допомогою менеджерів. Зв`язатися з нашими спеціалістами можна в режимі онлайн, або ж по телефонам, що є на офіційному сайті.

Меню