Вертикальні жалюзі популярна деталь сучасного інтер’єру, яка постійно використовується у всіх куточках нашої планети.

Вони прості у використанні, акуратно виглядають, а також безліч позитивних якостей зробили вертикальні жалюзі на вікна незамінною частиною, яка відмінно захищає від сонця, а також сторонніх поглядів.

Ідеальне співвідношення ціни і якості роблять їх практичним рішенням для будинків, офісів, дитячих садочків, поліклінік та інших об’єктів. Вертикальні жалюзі дають нам можливість створити індивідуальний дизайн інтер’єру.

Вертикальні тканинні жалюзі складаються

  1. вертикальні смужки тканини, які прийнято називати ламелями. Найбільшою популярністю користуються жалюзі з ламелью 127 мм. Крім цього, вертикальні жалюзі з ламелі 127 мм, як правило, дешевше, ніж з ламелью 89 мм.
  2. карниз, до якого кріпляться ламелі + комплект кронштейнів (якщо жалюзі кріпляться до стіни)
  3. елементи управління: шнурок і ланцюжок, за допомогою яких ламелі можна повертати, а також зрушувати в одну зі сторін.
  4. пластикові важки, які вставляються в спеціальні кишеньки внизу ламелей і служать для натягування ламелей по висоті.

Можуть бути різні варіанти управління: спочатку вони збиратимуться до центру, від центру в сторони, з права на ліво і навпаки зліва на право.

Крім того, вертикальні жалюзі легко зсуваються, тим самим відкриваючи повний доступ до вікна.

Оброблені спеціальним складом тканини жалюзі довгий час не вигоряють на сонці і набувають антисептичні та пиловідштовхуючі властивості і міцність.

Кріпляться вертикальні жалюзі як в проріз вікна, так і над вікном або на стелю.

Для декору приміщення вертикальні жалюзі – відмінний варіант і тому, якщо ви маєте намір придбати їх – можете бути впевнені в задовільному результаті.

Вибрати найбільш підходящу модель вертикальних жалюзі вам допоможуть наші фахівці, зв’язатися з якими ви можете зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Також в телефонному режимі ви зможете замовити рулонні або римські штори і уточнити всі питання, що цікавлять вас подробиці.

Меню