Тканинні ролети.

Яскраве сонце може втомлювати і нерідко нам хочеться сховатися від його пронизуючих променів. Для цього люди завжди застосовували вироби з тканини та інших матеріалів, які прикривали вікна, рятуючи від яскравого світла. Вони є невід’ємною частиною інтер’єру і сьогодні. Серед величезного розмаїття видів, привертають дедалі більшу увагу тканинні ролети, що відрізняються лаконічністю форм, простотою у використанні і невисокою ціною. У них продумана кожна деталь і немає нічого зайвого. В цьому і полягає чарівність такого декору для вікон.

Тканеві ролети відкритого типу або закритого: як правильно обрати

Залежно від особливостей робочого механізму штори поділяють на закриті та відкриті.

Ролети відкритого типу – це найпоширеніший варіант оформлення вікон. Їх відрізняє бюджетна ціна і вони надійно захищають віконний отвір від сонячного світла. Вгорі штори розташований обертовий вал, на який намотується полотно за допомогою ланцюжка. Як бічні направляють виступає струна, яка регулює прилягання полотна до склопакету.

Ролети тканинні закритого типу мають жорсткі направляючі, які надійно фіксують полотно під час руху. Крім цього вал приховано у спеціальній коробці-накладці. Така система ідеально підходить на пластикові вікна.

Для виготовлення тканинних рулонних штор відкритого і закритого типу використовуються матеріали, які піддаються обробці спеціальними просоченнями. Якісні полотна перешкоджають накопиченню статичної електрики, пилу, стійкі до вигорання і біологічного руйнування.

Тканинні жалюзі: вибір матеріалу

Перед тим як замовити тканинні жалюзі та рулонні штори слід враховувати стилістику приміщень, їх колірну гамму та інші параметри. Важливою стороною вибору є тканина. Від її світло-проникнення  залежить комфорт в будинку або офісі.

BlackOut. Ця тканина з’явилася відносно недавно і з її назви стає зрозуміло, що вона максимально обмежує надходження світла в приміщення. Такий матеріал підходить для тих, хто хоче відчувати себе максимально комфортно незалежно від часу доби.Полотна BlackOut покривають спеціальним покриттями, яке добре відбиває сонячні промені і тим самим знижують температуру всередині приміщень.

Напівпрозорі тканини. Полотна мають невелику щільність і добре пропускають світло. Звичайно вони не захистять від палючих сонячних променів, але сподобаються тим, хто бажає прикрасити інтер’єр і додати в нього затишку.

Система має ряд переваг і переваг, до них можна віднести:

  • простоту монтажу;
  • компактність конструкції;
  • безпеку для здоров’я;
  • простоту поєднання з різним декором і дизайнерськими рішеннями;
  • великий вибір тканин і фактур.

Тканинні ролети - серія А

Тканинні ролети - серія B

Тканинні ролети - серія C

Тканинні ролети - серія D

Тканинні ролети - серія Блекаут

Меню