Ролети «день-ніч» – функціональні і практичні тканинні штори, що дозволяють регулювати потік денного світла в міру необхідності. Друга їх назва- «зебра».

Системою управління вони нагадують жалюзі, але складаються не з окремих елементів, а з двох паралельних один одному шарів тканини, розділеної на смуги які чергуються: одні пропускають світло, другі – ні.

Завдяки цьому можна дуже точно контролювати освітлення.

Сучасний і екологічно чистий матеріал, з якого зроблені ролети день-ніч, подарує довгоочікувану прохолоду вашого будинку навіть у спекотний день.

Переваги ролет «день-ніч»:
  • Максимальний контроль потоку сонячного світла;
  • Витонченість зовнішнього вигляду ролет;
  • Легкість у використанні;
  • Різноманітність кольорової гами;
  • Невибагливість і простота в догляді;
  • Тканини не вигоряють;
  • Використання в самих різних інтер’єрах.

Рух ролет день-ніч керується за допомогою кругового валу, закріпленого у верхній частині системи.

Саме він і дозволяє з легкістю регулювати відстань між прозорими і щільними шарами смуг, контролюючи дійсно бажане природне освітлення у всьому приміщенні.

Наприклад, на початку дня темні смуги можна встановити на одному рівні, щоб впустити до кімнати максимум променів сонячного світла.

А от увечері, щоб повністю сховатися від цікавих очей, можна перетворити штору в суцільне полотно.

Рулонні штори день-ніч бувають 2-х видів систем:

Відкрита система рулонних штор День Ніч-система, де штора фіксується волосінню, а зверху видно намотування тканини на вал.

Закрита система рулонних штор День Ніч – система, де штора знаходитися в рамці. Зверху ставитися короб, а з боків 2-е направляючі.

Сонцезахисні тканинні ролети день ніч, купити для кімнати за найнижчими цінами можна у нас. Ми даруємо вам комфорт і затишок, створюйте свій власний стиль, і нехай ваші мрії про приємну затишній обстановці в квартирі – втіляться в реальність, використавши тканинні ролети День і Ніч.

Система преміум

Меню