Кожен автолюбитель знає – що гараж не просто місце для цілорічного «проживання» автомобіля, але іноді служить певною мірою чоловічим клубом.

В загальному власників нерухомості цікавлять здебільшого секційні ворота «Алютех».

Такі конструкції ідеально підходять для приватних будинків , а також в підземних паркінгах та стоянках. Головними плюсами є зручність у користуванні, безпека від злому, надійність, шумо- та теплоізоляція та ексклюзивний дизайн.

Секційні ворота «Алютех» поділяються на два типи гаражних воріт, у яких використовуються різні сендвіч-панелі та механізми управління.

Гаражні ворота PRESTIGE мають високу енергоефективність, завдяки цьому забезпечує економію на опаленні. Надійну роботу воріт забезпечить нержавіюча фурнітура. Поліпшена герметизація та безшумна робота. Можливість створити всій індивідуальний стиль.

Гаражні ворота TREND добре зберігають тепло, зберігаючи тепло у приміщенні. Фурнітура виготовлена з оцинкованої сталі. Надійна герметизація забезпечує високу тепло- та звукоізоляцію. Та мають гармонійний зовнішній вигляд.

Відмінність між TREND (практичне рішення) та PRESTIGE (ексклюзивна пропозиція) в сендвіч панелі 40 і 45 мм відповідно.

Спеціалісти нашої компанії допоможуть з вибором дизайну воріт, підберуть автоматику та навчать користуватись у разі відключення світла.

Секційні ворота, оснащені автоматикою забезпечать Вашому комфорту, Достатньо натиснути кнопку пульта дистанційного керування і електропривод самостійно відкриє або закриє ворота.

Завдяки цим характеристикам секційні гаражні ворота набувають більшої популярності серед замовників.

Меню