Вікна для об’єктів індивідуального будівництва

В порівнянні з типовими об’єктами багатоквартирних міських будинків об’єкти індивідуального будівництва пропонують набагато більше можливостей для технічних і архітектурних рішень. Панорамні вікна від підлоги до стелі тут виглядають ефектно,в результаті чого скління котеджів або заміських будинків майже завжди передбачає багато різноманітних варіантів. Завжди доречні тут також віконні конструкції будь-яких розмірів і форм, різні декоративні рішення і багато іншого.

Скління котеджів і заміських будинків – специфіка

Широкі можливості в плані вибору форм, розмірів віконних прорізів і дверей надають об’єктам індивідуального будівництва в Україні. Панорамне скління від підлоги до стелі тут традиційно затребуване. Реалізація ж його не  суперечить будівельним нормам, чого не сказати про аналогічне перепланування стандартних житлових квартир.

Власник сам регулює всі показники, оскільки найчастіше котеджі передбачають автономне опалення і систему кондиціонування. Знижувати витрати на обігрів і охолодження легко можна за допомогою якісних вікон з високою теплоізоляцією.

Котедж – це завжди індивідуальний і самобутній об’єкт. Особливості його оформлення можна підкреслити, зокрема, і за допомогою вікон. Також вимагають скління і підбору грамотних рішень наявні практично в кожній тераси, веранді, басейні та інших прилеглих об’єктах.

Головні завдання скління котеджів зводяться до:

  • Створення дизайнерської індивідуальності. Перетворити котедж за допомогою скління можна різними способами. По-перше, ефектно тут виглядають панорамні вікна. По-друге, прикрасою фасаду може виступати сучасне фасадне скління. По-третє, прикрасити будинок здатні і звичайні віконні конструкції з ексклюзивним декором. У ролі перетворювачів часто виступають шпроси, вітражне скло, ламінування пластикового профілю і т.д;
  • Вибору інших нестандартних рішень. У заміських об’єктах можна використовувати не тільки фасадне, але й безрамне скління, яке зараз набирає популярність. З його допомогою можна захистити басейн, відокремити веранди або тераси, альтанки і т.д. З точки зору теплоізоляції та захисту від шуму цей варіант не можна назвать ідеальним, але в плані можливостей до пропускання світла, зовнішньої привабливості і практичності у нього майже немає рівних;
  • Забезпечення високих показників теплоізоляції. Відмінним рішенням може стати Wintech 753 або VST 58. Ці профільні системи міцні, надійні і сприяють енергозбереженню. Для цього оптимально підходять вікна з ПВХ і сучасні дерев’яні аналоги. У випадку з пластиковими конструкціями необхідно вибирати профіль на 5 камер. Доповнити теплий профіль потрібно енергоефективними склопакетами. Краще вибирати рішення з наявністю спеціального скла з низькоемісійним напиленням і заповненням камер інертним газом. В цьому випадку вартість ПВХ-вікон окупить себе за рахунок економії енергоресурсів при опаленні і кондиціонуванні.

Наша компанія займається виготовленням та встановленням склопакетів вже не одне десятиліття, а тому ми прекрасно знаємо ринок і можемо запропонувати клієнтам оптимальні рішення в залежності від їх побажань та можливостей. Наші фахівці беруться за проекти різної складності і готові втілити в життя найоригінальніші рішення. Виконати розрахунок вартості ви можете звернувшись до наших консультантів в телефонному режимі. Просто зв’яжіться з нами!

Меню