Алюмінієві жалюзі.

Встановили нові вікна, але яскраве світло заважає працювати і відпочивати?

Алюмінієві жалюзі – оптимальний і недорогий варіант захисту будинку від палючого сонця і сторонніх поглядів. Вони відрізняються простотою експлуатації і універсальністю, а їх невисока вартість є мало не ключовим аргументом для покупки.

Горизонтальні жалюзі з алюмінію встановлюються на віконний проріз і оснащені механізмом, за допомогою якого можна регулювати рівень світла. Вони складаються з окремих пластин, з’єднаних між собою ниткою в одну систему. За допомогою прокручування тростини пластини  змінюють кут і тим самим пропускають більше або менше світла. Підняття і опускання відбувається за допомогою шнура, і збираються на певному рівні склопакета.

Всі пластини обертаються одночасно завдяки системі “драбинка”. Тому і потік світла залежить від поточного розташування. Він може бути спрямований і на стелю, і на підлогу.

Алюмінієві жалюзі на пластикові вікна

Для виготовлення пластин використовують алюміній, який обробляють спеціальним полімерним покриттям. Воно може бути будь-якого кольору і відтінку, а ви легко зможете підібрати варіант, який буде гармонійно виглядати в інтер’єрі. Покриття захищає пластини від зовнішніх впливів і дозволяє легко доглядати за конструкцією.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі дуже легкі, тому не створюють навантаження на вікна. Їх монтують у верхній частині віконного отвору, зазвичай, на раму.

Підбираючи алюмінієві жалюзі на пластикові або дерев’яні рами, можна дозволити собі експериментувати не тільки з кольорами, а й фактурами. Вони можуть бути глянцевими, з перфорацією і навіть бархатистими на дотик. Це дозволяє підібрати конструкцію, яка ідеально впишеться в будь-який інтер’єр і стиль. Останнім часом особливо популярними стали колірні переходи від світлих до темних відтінків на одному вікні.

Сучасні технології дозволяють надавати алюмінієвих пластин імітацій натуральних матеріалів – дерева або каменю.

Що стосується догляду за горизонтальними жалюзі, то досить періодично очищати їх за допомогою пилососа від пилу і протирати вологою серветкою. Засоби з високим вмістом лугу краще не використовувати для їх миття, щоб не знебарвити покриття.

Переваги жалюзі з алюмінію

На початку своєї появи алюмінієві жалюзі мали один недолік, а саме з часом пластини деформувалися і починали провисати. Але з використанням міцних сплавів цієї проблеми вдалося уникнути, що дозволило використовувати жалюзі навіть на широких віконних отворах. А при виході з ладу однієї або декількох їх можна легко замінити.

Алюмінієві жалюзі мають цілу низку переваг:

  • екологічність;
  • стійкість до перепадів температур, ультрафіолету і вологи;
  • висока міцність і невелика вага;
  • стійкість до корозії і біологічних руйнувань;
  • простота установки і управління.

Системи також відрізняються універсальністю. Вони однаково добре підійдуть для будинку та додасть затишку, а також для офісів, надаючи приміщенням строгості і лаконічності.

Меню