Металопластикові вікна для заміських будинків

Металопластикові вікна сьогодні популярні в усіх будівлях, починаючи з міських квартир і закінчуючи заміськими будинками. Віконні конструкції нестандартних форм і розмірів використовуються тут в рази частіше, а саме для них профільні системи з ПВХ підходять оптимально. Наша компанія пропонує широкий вибір варіантів для встановлення у заміських будинках із різноманітних матеріалів. Ми не тільки виготовляємо високоякісні віконні конструкції, але й  здійснюємо доставку, установку і обслуговування.

До скління заміського будинку є ряд вимог!

Розміри віконних прорізів у приватному житловому будівництві і на дачах найчастіше індивідуальні. Віконні конструкції, у зв’язку з цим, у двох різних будинках можуть дуже сильно різнитися. І це стосується не тільки розмірів самих вікон. Під наявні переваги і вимоги, в індивідуальному порядку вибираються всі комплектуючі, в тому числі склопакет і фурнітура, профільна система, а також різні аксесуари, на кшталт декоративних шпрос і т.д.

Критерії вибору вікон для заміського будинку включають в себе наступне:

  • Підвищена безпека. У приватні будинки і котеджі зловмисники найчастіше воліють проникати через вікна. Щоб захистити себе від подібних ризиків, при склінні слід придбати противозламну фурнітуру (грибоподібних цапфах і т.д.), встановлення високоміцного скла (триплекс) і придбання додаткових захисних засобів;
  • Високі показники теплоізоляції. Приватні домоволодіння зазвичай опалюються індивідуально. У зв’язку з цим перед покупцем стоїть завдання отримати такі вікна, які взимку дозволять скоротити витрати на теплоносії, а влітку – економити на кондиціонуванні. Домогтися цього дозволяють наш преміальний профіль – Wintech 753, 2-камерний склопакет з енергозберігаючим склом і камерами, заповненими інертним газом замість повітря;
  • Дизайн. Щоб підкреслити індивідуальність заміського будинку, можна розглянути нестандартні віконні конструкції. По-перше, тут можуть використовуватися панорамні рішення і незвичайні форми, в тому числі круглі, трикутні і т.д. По-друге, навіть звичайним прямокутним вікнам можна додати оригінальності, якщо купити ламіновані профілі, шпроси, вітражі і т.д.

Доцільно розглядати не ПВХ-конструкції, а алюмінієві системи в тому разі, якщо планується скління фасадів і зимових садів. Такі вікна характеризуються підвищеною зносостійкістю, готовністю до різних атмосферних впливів, адекватною вартістю. На додаток вони ще й швидкі у виготовленні і встановленні.

Скління дачі – специфіка

Окремим випадком скління заміського будинку вважається вибір вікон для дачної будови. Основні вимоги взагалі не відрізняються, якщо дача експлуатується круглий рік, а значить і опалюється.

Базові вимоги тоді:

  • Високі протизламні властивості,якщо будинок в холодну пору взагалі залишається без нагляду;
  • Простота догляду;
  • Доступна вартість.

Наш бюджетний профіль з однокамерним склопакетом і противозламною фурнітурою з грибоподібними цапфами і ручками із замками повністю задовольняє такі вимоги.

Для вікон заміських будинків або дач ми пропонуємо моделі з пластику або алюмінію будь-яких форм, розмірів та з  потрібними параметрами склопакета. Є можливість обрати модель вітчизняного або ж закордонного виробництва з фурнітурою різного типу, кольору та якості. Що стосується способів відкривання, то клієнт може обрати як глухі, так і розсувні або ж поворотно-відкидні.

Меню