Щоб досягти оригінального дизайну вікна, не обов’язково встановлювати вікна різних форм. Досить використати декоративне переплетення – шпроси. Встановлені всередині склопакета, зберігаючи при цьому його герметичність. Вони стають стильною окрасою вікна, надають фасаду будинку вишуканість і класичність. Незамінні декоративні шпроси і в склінні сучасних будинків, історичних або побудованих під старовину споруд.

Між скляні шпроси — це планки, виконані з алюмінію або синтетичного матеріалу, які розташовані всередині склопакета. Шпроси впливають на жорсткість конструкції та роблять її значно масивнішою. За допомогою з’єднувачів шпроси можна з’єднувати під різними кутами утворюючи певний просторовий візерунок.

Шпроси можуть бути шириною 8 мм. Вони бувають білого, коричневого і золотого кольору, так само шпроси можуть бути виконані під колір вашого вікна.

Переваги вікон з між скляними шпросами:

  • Вікна з між скляними шпросами мити дуже легко не накопичують пил, бруд;
  • Чи не вигорають при експлуатації і не змінюють колір та форму.
  • Довговічність. Така конструкція вікна не знижує його термін служби.

На сьогодні шпроси – вибір естетів, які хочуть чогось нового, не такого як у всіх. Шпроси зонують вікно на різні ділянки, які можуть бути різної форми і розміру. Таким чином, створюється ексклюзивний візерунок.

Меню