Вікна для котеджей та веранд

Скління альтанок, терас і веранд користується все більшою популярністю в Україні в цілому і в Рівному зокрема. Це допомагає захистити їх від вітру, опадів, пилу та інших негативних впливів.Результатом стає додатковий корисний простір на дачі, в заміському будинку або котеджі, який можна використовувати в будь-яку пору року і майже не залежати від погодних умов.

Рішень зі скління такого роду будівель може бути декілька!

Прибудова у вигляді веранди або тераси, або й повноцінної альтанки передбачає майже будь-який заміський будинок, котедж або дачу. Плюс ще можуть зустрічатися зимові сади і інші додаткові місця для відпочинку та єднання з природою. Установку світлопрозорих конструкцій часто виконують для розширення функціональності цих об’єктів. І варіантів тут реально безліч.

При склінні альтанок і веранд потрібно враховувати наступне:

 • Технологію скління. Виділяють такі її види:
  • м’яке. Тут замість скла використовується полікарбонат. Цей матеріал пластичний і дозволяє склити криволінійні віконні прорізи. Матеріал дешевше скла, має непогані ізоляційні властивості, застосовується для зимових садів, літніх будиночків, терас і теплиць;
  • безрамне суцільне скління. В цьому випадку традиційного каркаса у світлопрозорих конструкцій немає. Зовні альтанка чи веранда виглядає витонченіше і ефектніше. Проникнення світла теж вище, так як немає перегородок. Каркас все ж є, але він знаходиться знизу і зверху, а скло розташовуються в спеціальних нішах. Мінус безрамного скління – невисокі тепло- і звукоізоляційні властивості;
  • каркасне або профільне. Традиційний варіант. До його окремих випадків відноситься французьке/панорамне скління. До переваг на базі алюмінієвих або ПВХ-систем відноситься високий рівень міцності, герметичність, підвищені ізоляційні властивості.
 • Способи відкриття вікон. Залежно від того, як будуть відкриватися віконні конструкції альтанки або веранди, виділяють такі види скління:
  • розсувне скління. В цьому випадку стулки рухаються по прямих паралельно площині віконних конструкцій. Такий варіант дорожче, але дозволяє економити простір альтанки або тераси. Окремим випадком розсувної системи є відкривання гармошкою;
  • традиційне/двостулкове. Простий варіант, коли стулки відкриваються на себе або від себе.
 • Майбутній спосіб використання цього об’єкта. Від цього залежить і вид скління:
  • «Холодний». Його завдання зводяться до захисту від вітру, пилу і опадів. При низькій температурі на вулиці, на такий веранді буде холодно. Для реалізації використовується або алюмінієвий профіль, або найпростіші металопластикові конструкції з моноскла (зрідка однокамерними склопакетами). Оскільки багато альтанок (як і веранд) взимку не використовують, то холодне скління – відмінний і доступний за ціною варіант;
  • «Теплий». Таке впорядкування дозволяє зберігати на терасі або веранді тепло. Використовувати приміщення можна практично круглий рік. Теплий варіант підходить і для зимових садів. Для реалізації використовуються алюмінієві профілі або багатокамерні ПВХ-профілі, доповнюють їх 2-камерні склопакети. При правильній реалізації заміський будинок або котедж отримує додаткову житлову площу.

Наша компанія на 100% орієнтована на клієнта. Саме тому ми гарантуємо не лише швидке виготовлення, але й максимально вигідні ціни. Ми пропонуємо різні способи зв’язку, зручний сайт і багато іншого. Варто лише зателефонувати для проведення повноцінної консультації або ж оформлення замовлення.

Меню