Зимові сади

Магія зимового саду чарівна, що визнають навіть абсолютні скептики. Вперше такого роду оздоблення території в якості новинки з`явилося у Західній Європі. Саме тут в XIX столітті вони увійшли в моду одночасно з централізованим опаленням і спочатку використовувалися на період зимового сезону для розміщення теплолюбних пальмових дерев. У аристократії зимові сади користувалися шаленою популярністю та ставали основними місця для відпочинку та розваг.

Нині поняття «зимовий сад» значно розширилося. Зараз ми маємо на увазі під цим терміном будь-яку опалювальну, засклену домашню прибудову, на кшталт веранди, тераси, лоджії або балкону, де оптимізовано природне освітлення і створений сприятливий  мікроклімат для вирощування неморозостійких, кімнатних або екзотичних рослин.

Органічним продовженням вітальні, холу, бібліотеки нерідко служать зимові сади в Києві. Вони використовуються не лише для звичного відпочинку всіх членів родини, але й для психологічного розвантаження та віднайдення спокою після непересічних подій.

Зимовий сад в будинку

Обмежена житлова площа – характерна риса будь-якої міської квартири. Через це власники не можуть дозволити собі виділити багато місця для бажаної добудови. А от власників приватних будинків і котеджів ця проблема не зачіпає, а тому вони з легкістю можуть під створення зимових садів виділити набагато більше квадратних метрів. Зі східної або південно-східної сторони будинку виділити ділянку під прибудову найкраще. В плані акумулювання тепла це найбільш виграшний варіант. До того ж, протягом усього дня рослини будуть гарантовано отримувати необхідну кількість сонячного світла.

Зимові сади можна формувати в різних стилях виходячи з особистих естетичних смаків та вподобань. До колекції рослин дуже часто додаються красиві предмети інтер’єру або ж малі архітектурні форми. Сьогодні на піку популярності мінімалістичні японські садки, облаштовані згідно з принципами фен-шуй. Але мода примхлива і має схильність до частих змін, а тому слід покладатися виключно на власний смак.

Зимові сади з алюмінієвого профілю

Підвищеним споживчим попитом, серед різних інженерно-технічних конструкцій, користуються зимові сади з алюмінієвого профілю. Є ряд чинників, які роблять саме цей матеріал оптимальним:

  • Стійкість до корозії, агресивного впливу навколишнього середовища;
  • Дах і вертикальні стіни виконуються з двох або трикамерних склопакетів, що забезпечує прекрасну термоізоляцію;
  • Ціна доступна широкій аудиторії;
  • Широка колірна гама барвистого шару алюмінієвого профілю;
  • Елементарно простий догляд;
  • Профільний каркас з алюмінію з високими характеристиками міцності;
  • Велика зносостійкість алюмінієвих конструкцій;
  • Довговічність;
  • Швидкий і акуратний монтаж зимового саду;
  • Профільна система забезпечена великою кількістю елементів, які відкриваються, що полегшує провітрювання приміщення і дозволяє контролювати температурний режим.

Наша компанія півтора десятка років міцно утримує лідируючі позиції на українському будівельному ринку. Кваліфікований персонал надає широкий спектр професійних послуг, в число яких входить виготовлення зимового саду. Він створюється на основі алюмінієвого профілю і склопакетів з енергозберігаючого флоат-скла зі спеціальним покриттям оксидом металу. Кожен клієнт отримує гарантію високої якості виконання усіх робіт та збалансовану адекватну вартість. На вибір клієнтів пропонується готовий проект, або ж можливість розробки індивідуального макету нашими дизайнерами. Ми гарантуємо вам не тільки відмінну якість, але й швидкий термін виконання!

Меню