Металопластикові вікна

Вікна із металопластику користуються на сучасному ринку шаленим попитом. Воно й не дивно, оскільки моделі такого типу дають змогу надійно захистити приміщення від зовнішньої пилу і сторонніх звуків, а також зберегти тепло всередині приміщення, завдяки своїм фізико-технічним параметрам.

Ми виготовимо для вас енергозберігаючі вікна будь-яких розмірів і конфігурацій є можливість замовити не тільки стандартні конструкції, але й індивідуальні рішення будь-яких розмірів з різними способами відкривання.

Металопластикові вікна на ринку представлені в наступних видах:

Глухе

Доцільно застосовувати в приміщеннях де провітрювання забезпечується через інші вікна і є можливість помити вікно з вулиці. Найпростіший і недорогий вид вікна, який варто встановлювати у випадках, коли немає можливості його відкрити.

Поворотне

Даний вид пластикових ПВХ вікон дуже поширений, оскільки в такому вигляді ваше вікно буде відкриватися або в праву або в ліву сторону. Є також варіант відкривання вікна назовні.

Поворотно-відкидне

Коли є можливість відкрити вікно навстіж або тільки на провітрювання варто обирати саме такий варіант віконної фурнітури. Адже відкривання і провітрювання назовні цілком реально отримати при такому вигляді вікон.

Штульпове

Такі вікна вимагають встановлення спеціальної фурнітури, оскільки вікно складається з двох стулок. Даний варіант дозволяє вікриття всередину приміщення і не передбачає вертикального імпоста між
складовими частинами моделі.

Фрамужне

У конкретних випадках без вікон даного типу не обійтися, адже вони оптимально підходять для сходових маршів, басейнів та скління приміщень з високими стелями.

Розсувне

Дозволяє максимально економити вільний простір на балконі, а тому часто застосовується у випадках обмеженої квадратури. Спеціальна фурнітура, що обов’язково застосовується у моделях, дозволяє одну стулку вікна засунути за іншу.

Вартість металопластикових вікон

Металопластикові вікна мають ряд виключних переваг. Серед них:

 • Довговічність;
 • Висока якість;
 • Енергоефективність;
 • Відмінна звукоізоляція;
 • Екологічність;
 • Доступна вартість;
 • Висока теплоізоляція;
 • Універсальність.

ВАЖЛИВО!

Металопластикові вікна мають таку конструкцію, що дозволяє встановлювати їх на мікропровітрювання. Дана функціональна особливість відмінно зарекомендувала себе в експлуатації, оскільки безпечно дає доступ в квартиру свіжому повітрю.

За рахунок наявності повітряних камер, ПВХ-профіль, не пропускає тепло. Тепло всередині приміщення навіть при сильних морозах забезпечують герметичні склопакети, які використовуються в абсолютно всіх моделях. До обмерзання наші вікна не схильні, оскільки особлива конструкція скла унеможливлює такого роду прояви. Наші клієнти не тільки заощаджують на опаленні, але й зберігають тепло і забезпечують тишу і затишок в домі.

Переваги наших вікон очевидні:

 1. Вони не деформуються від перепадів температур;
 2. Не схильні до дії вологи, морозу чи палючого сонця;
 3. Мають максимально довгий термін експлуатації;
 4. Не змінюють свій колір.

Наші металопластикові вікна виготовлені з гіпоалергенних матеріалів, які не містять важких металів і токсичних речовин. Вікна можна сміливо встановлювати в будинках, квартирах, офісах, виробничих приміщеннях і навіть дитячих установах, завдяки високій екологічності продукції нашого виробництва.

Вартість вікон клієнт може дізнатись оформивши заявку на нашому сайті. Також можна скористатися допомогою замірників, які проведуть всі розрахунки. Достатньо зателефонувати менеджерам, і вони допоможуть у вирішенні будь-яких питань.

Меню