Розсувні вікна

На даний момент особливою популярністю на ринку користуються пластикові розсувні віконні системи. І це цілком виправдано, оскільки конструкції не тільки вражаюче виглядають, але також дозволяють заощадити масу вільного місця. Подібні конструкції просто створені для приміщень малих розмірів і балконів, адже малі габарити не заважають їм мати все ті ж позитивні якості, що і їх більш об’ємні «побратими». Всі параметри теплоізоляції і звукоізоляції залишаються такими ж високими і вражаючими. Природно, на цьому позитивні якості розсувних пластикових вікон не закінчуються, а тому не варто навіть сумніватися щодо покупки і відразу ж замовляти вподобану модель!

Розсувні вікна - види

Залежно від процесу скління є кілька видів розсувних віконних систем. Скління проводитися теплим або холодним способом, в залежності від особливостей конкретної ситуації. Різниться також і матеріал виготовлення, оскільки спосіб установки «танцює», в тому числі, і від матеріалів. Крім іншого, розсувні системи розрізняють за параметрами якості звукоізоляції і теплоізоляції.

Якщо говорити про превалюючий матеріал, то розсувні склопакети на сучасному ринку представлені наступними варіантами:

 • Алюмінієві. Найчастіше вибираються для скління балкона або лоджії, оскільки стулки в такого роду моделях прилягають не дуже щільно і, як наслідок, пропускають повітря. Втім, невисока вартість і чудовий зовнішній вигляд в поєднанні з тоненькими стулками прекрасно компенсують подібний недолік;
 • Металопластикові. Розсувні системи даного типу можуть похвалитися досить щільну структуру, що дозволяє їм не вбирати вологу навіть у малих кількостях. Герметичний профіль звично вже виготовляється в різних відтінках, а тому може стати повноцінною частиною декору. Нахиляти стулки можна з легкістю в різні сторони, якщо підібрати відповідний якісний механізм.;

Лідерами в плані популярності можна вважати моделі розсувних вікон з ПВХ, які включають одночасно порівняно невисоку вартість і чудові технічні характеристики.

Типи відкриття розсувних віконних систем

Залежно від того, як саме робиться відкриття віконної системи можна виділити три види розсувних вікон:

 1. Поворотно-розсувні. Досить складні за своїм конструкційним задумом, оскільки відкриття відбувається тільки після того, як ручка тягнеться спочатку на себе, а потім в потрібну сторону. Ширина монтажу необмежена, оскільки профіль може встановлюватися на вікна будь-яких розмірів. Крім іншого, така конструкція гарантує більш якісну теплоізоляцію і звукоізоляцію;
 2. Паралельно-розсувні. Принцип роботи дуже схожий з шафами-купе. Варіант вважається одним з найбільш затребуваних на ринку, оскільки гарантує практично повну герметичність і не допускає навіть найменшого продування. Основна рама служить опорою для декількох стулок, які ковзають паралельно і незалежно один від одного. Часткове перекриття їх супроводжує відкриття розсувної системи. Оптимальним вважається такий варіант для обладнання в спальні;
 3. Вертикально-розсувні. Найчастіше використовуються в кімнатах з маленькими віконними прорізами. Стулки рухаються виключно вгору і вниз, а тому не вимагають додаткового простору. Фурнітура захована в рамі виробу, а ущільнювач максимально щільно підігнаний до самого вікна.

Незалежно від вибору конкретного варіанту, всі розсувні вікна будуть радувати своїх власників якістю та зручністю.

Переваги розсувних систем

Позитивні якості розсувних вікон можна обчислювати десятками. Найбільш очевидні плюси:

 • Герметика – не дозволить шуму, пилу і бруду з вулиці потрапляти в житлове або робоче приміщення;
 • Простота використання і догляду укладена в елементарності конструкції і її невибагливості в плані змісту;
 • Універсальні моделі легко підганяються під потрібні габарити віконних прорізів;
 • Теплоізоляція найвищої якості дозволяє зробити собі додаткову кімнату з балкона середніх розмірів;
 • Мінімальні витрати на монтаж;
 • Надійна і безпечна конструкція буде залишатися такою й на довгі роки в разі якісної установки.

Додаткову міцність виробам можуть забезпечити металеві вставки, які можна встановити, при бажанні власників. Як правило, конструкція спочатку обладнана блокувальним механізмом, який запобігає самовільне відкриття стулок.

Розсувні віконні системи - вартість

Ми пропонуємо своїм клієнтам виключно реальні і адекватні розцінки, виходячи з якості матеріалів і гарантованої довговічності виробів. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати підходящий варіант на будь-який смак і гаманець, як з додатковою гарантією, так і без неї. Ми здійснюємо швидку доставку і можемо зробити установку за попередньою домовленістю. Замовляючи вироби у нас можна бути точно впевненими і тому, що всі домовленості будуть виконані в строк і з точною відповідністю з обговорюваними параметрами.

Не варто забувати також і про фурнітуру для розсувних вікон. Найкраще замовляти у нас весь комплект одночасно, щоб всі частини системи відповідали один одному за параметрами якості. Так можна буде добитися більш довгого терміну активної служби і менше уваги приділяти профілактичним процедурам. Ми не тільки працюємо з розсувними системами і фурнітурою до неї, але можемо проконсультувати з усіх питань максимально професійно. Наші фахівці мають чималий досвід роботи і з легкістю справляються з будь-якими ситуаціями.

Розсувні віконні системи можна встановлювати абсолютно на всі вікна, не дивлячись на сформовану думку. Кращим рішенням будуть німецькі моделі з п’ятьма камерами, в яких оптимально співвіднесені параметри товщини стінок і геометрії профілю в загальному. Втім, на ринку є свої фаворити і нюанси:

 • Найбільшою популярністю користуються моделі, в яких одна стулка «заїжджає» на іншу повністю;
 • Додатково можлива установки енергозберігаючих пакетів, які забезпечують витримування підвищених навантажень;
 • Ручки можна встановлювати не тільки всередині, а й зовні;
 • Як і стандартні віконні системи, розсувні варіанти можна фарбувати і ламінувати в будь-які відтінки;
 • Ручки також можна вибирати в будь-яких колірних рішеннях;
 • При бажанні установки армування, не слід вибирати модель менш 1,5 міліметрів.

Наша компанія пропонує клієнтам тільки якісні і максимально продуктивні системи. Їх все можна протестувати в салоні, що дозволить підібрати оптимальний варіант не тільки в плані співвідношення ціни і якості, а й в плані зовнішнього вигляду.

Чекаємо Вас у зручний час для тестування і покупки!

Меню