Москітна сітка – як правильно заміряти і встановити?

Літо – пора масових атак комарів та інших москітів, від яких часто дуже важко позбутися в приміщенні. Але можна із легкістю запобігти їх появі в квартирі чи заміському будинку в тому випадку, якщо вчасно встановити москітні сітки. Така конструкція ніяким чином не перешкоджатиме потраплянню чистого повітря у кімнату, але стане серйозним бар єром для проникнення пилу, сміття й комах з вулиці в оселю. Додаткова перевага є й для власників домашніх тварин, оскільки улюбленці не зможуть втекти з дому через відчинене вікно чи балконні двері. Єдиний нюанс, який необхідно враховувати – конструкції не призначені для значних навантажень.

Переваги москітних сіток на вікна

Час сприяв для того, аби протимоскітні конструкції ставали досконалішими, що призвело до покращення характеристик. Було створено ролетні москітки для максимальної комфортабельності та зручності. Розсувна антимоскітка – найкращий варіант для віконних систем або ж великих дверей.

Аксесуарів віконних на сучасному ринку є дуже багато, завдяки чому кожен клієнт з легкістю знаходить оптимальний для себе варіант. Найпростішими у встановленні або ж демонтажі, зараз прийнято вважати рамкові конструкції. Саме ці варіанти є найбільш економічними та поширеними серед покупців. Для щоденного користування такі антимоскітні сітки є оптимальними, адже вони максимально прості в догляді й довговічні навіть при активній експлуатації.

Алюмінієвий профіль та витягнута сітка зі скловолокна – це стандартна конструкція більшості моделей. Найчастіше можна зустріти моделі з полотном сірого кольору, який ззовні практично непомітний. Гармонійно поєднується з вікном колір рами, який практично зливається і є непомітним.

Заміри віконної сітки – як зробити?

Починати потрібно з визначення точних розмірів москітної сітки для вікна. Для цього достатньо заміряти довжину і ширину світлового отвору рами. Максимально точні показники можна отримати в тому випадку, коли заміри ширини проводяться у трьох, а висоти у двох місцях. Після цього можна вказати заміри нашим консультантам і оформити замовлення з урахуванням усіх характеристик. Ми максимально уважно ставимося до кожного замовлення й підберемо варіант, враховуючи абсолютно всі вимоги та побажання кожного клієнта.

Отримавши своє замовлення можна приступати до встановлення протимоскітної сітки.

Встановлення москітної сітки на вікно – як зробити все правильно?

Москітну сітку можна встановити за допомогою  тримачів у формі Z. Потрібно врахувати такі особливості:

  • В тому випадку, якщо металеві тримачі не закріплені на рамі, вони кріпляться на сітку окремо викруткою хрестоподібної форми. Москітна сітка розташовується  за вікном і встановлюється у світловий отвір. Далі необхідно зафіксувати усі кріплення на  ущільнювачі вікна з поворотом на 90 , паралельно притискаючи  тримач максимально міцно. Виріб повинен міцно прилягати до віконного отвору і не мати зазорів. Щоб сітка міцно трималася, необхідно усі шурупи дотягти додатково, оскільки віконна рама не має отворів після свердління, а тому гарантовано залишається неушкодженою.

За допомогою кишеньок також можна встановити москітку. Для цього потрібно зробити наступне:

  • Верхні та нижні кишеньки прикручуються до рами вісьмома шурупами. Висота верхніх кріплень визначається вимірюванням відстані від краю нижнього кріплення з врахуванням висоти сітки й додаванням 1 см.

По відношенню до  отвору вікна, кріплення нижньої частки антимоскітки повинні розташовуватися нижче на 1,5 см. Встановивши рамку із верхніми кріпленнями, потрібно потягнути на себе виріб та опустити.

Корисна порада: обирайте елементи кріплення у вигляді Z, аби не пошкодити саму раму. До речі, зняти тримачі з вулиці практично нереально, оскільки вони закріплюються з внутрішнього боку. Кишеньки максимально економічні, ще й знімати сітку на зимовий період в рази простіше. При демонтажі системи, кріплення кишеньок залишать дірочки від шурупів на віконній рамі.

Ми пропонуємо широкий вибір кольорів та розмірів москітних сіток за помірними цінами. Детальну інформацію можна отримати в наших менеджерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню