Літо – пора масових атак комарів та інших москітів, від яких часто дуже важко позбутися в приміщенні. Але можна із легкістю запобігти їх появі в квартирі чи заміському будинку в тому випадку, якщо вчасно встановити москітні сітки. Така конструкція ніяким чином не перешкоджатиме потраплянню чистого повітря у кімнату, але стане серйозним бар єром для проникнення пилу, сміття й комах з вулиці в оселю. Додаткова перевага є й для власників домашніх тварин, оскільки улюбленці не зможуть втекти з дому через відчинене вікно чи балконні двері. Єдиний нюанс, який необхідно враховувати – конструкції не призначені для значних навантажень.
Москітна сітка – як правильно заміряти і встановити?
Переваги москітних сіток на вікна
Час сприяв для того, аби протимоскітні конструкції ставали досконалішими, що призвело до покращення характеристик. Було створено ролетні москітки для максимальної комфортабельності та зручності. Розсувна антимоскітка – найкращий варіант для віконних систем або ж великих дверей.
Аксесуарів віконних на сучасному ринку є дуже багато, завдяки чому кожен клієнт з легкістю знаходить оптимальний для себе варіант. Найпростішими у встановленні або ж демонтажі, зараз прийнято вважати рамкові конструкції. Саме ці варіанти є найбільш економічними та поширеними серед покупців. Для щоденного користування такі антимоскітні сітки є оптимальними, адже вони максимально прості в догляді й довговічні навіть при активній експлуатації.
Алюмінієвий профіль та витягнута сітка зі скловолокна – це стандартна конструкція більшості моделей. Найчастіше можна зустріти моделі з полотном сірого кольору, який ззовні практично непомітний. Гармонійно поєднується з вікном колір рами, який практично зливається і є непомітним.
Заміри віконної сітки – як зробити?
Починати потрібно з визначення точних розмірів москітної сітки для вікна. Для цього достатньо заміряти довжину і ширину світлового отвору рами. Максимально точні показники можна отримати в тому випадку, коли заміри ширини проводяться у трьох, а висоти у двох місцях. Після цього можна вказати заміри нашим консультантам і оформити замовлення з урахуванням усіх характеристик. Ми максимально уважно ставимося до кожного замовлення й підберемо варіант, враховуючи абсолютно всі вимоги та побажання кожного клієнта.
Отримавши своє замовлення можна приступати до встановлення протимоскітної сітки.
Встановлення москітної сітки на вікно – як зробити все правильно?
Москітну сітку можна встановити за допомогою тримачів у формі Z. Потрібно врахувати такі особливості:
- В тому випадку, якщо металеві тримачі не закріплені на рамі, вони кріпляться на сітку окремо викруткою хрестоподібної форми. Москітна сітка розташовується за вікном і встановлюється у світловий отвір. Далі необхідно зафіксувати усі кріплення на ущільнювачі вікна з поворотом на 90 , паралельно притискаючи тримач максимально міцно. Виріб повинен міцно прилягати до віконного отвору і не мати зазорів. Щоб сітка міцно трималася, необхідно усі шурупи дотягти додатково, оскільки віконна рама не має отворів після свердління, а тому гарантовано залишається неушкодженою.
За допомогою кишеньок також можна встановити москітку. Для цього потрібно зробити наступне:
- Верхні та нижні кишеньки прикручуються до рами вісьмома шурупами. Висота верхніх кріплень визначається вимірюванням відстані від краю нижнього кріплення з врахуванням висоти сітки й додаванням 1 см.
По відношенню до отвору вікна, кріплення нижньої частки антимоскітки повинні розташовуватися нижче на 1,5 см. Встановивши рамку із верхніми кріпленнями, потрібно потягнути на себе виріб та опустити.
Корисна порада: обирайте елементи кріплення у вигляді Z, аби не пошкодити саму раму. До речі, зняти тримачі з вулиці практично нереально, оскільки вони закріплюються з внутрішнього боку. Кишеньки максимально економічні, ще й знімати сітку на зимовий період в рази простіше. При демонтажі системи, кріплення кишеньок залишать дірочки від шурупів на віконній рамі.
Ми пропонуємо широкий вибір кольорів та розмірів москітних сіток за помірними цінами. Детальну інформацію можна отримати в наших менеджерів.